SŁUPEK ZEWNĘTRZNY BUDAPESZT 1m

Nowe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

219,90 zł

SŁUPEK OGRODOWY BUDAPEST O WYSOKOŚCI 1 METR E-27 NIEMIECKIEJ FIRMY BETTERLIGHTING.

Słupek ogrodowy BUDAPEST wykonan jest z  trwałej niemieckiej stali nierdzewnej  kwasoodpornej szlachetnej i poliwęglanu. Słupki są naprawdę ładne, nie są to tanie podróbki, stal nie rdzewieje po sezonie używania.

Dzięki klasie szczelności IP44 świetnie nadaje się na zewnątrz do podświetlania naszych podjazdów, dróg wjazdowych czy ogródków, wytrzymując nawet najgorsze warunki atmosferyczne. Słupek posiada wejście na żarówkę E27 i pasują do niej wszystkie rodzaje żarówek.

Montaż lampy jak i wymiana żarówki jest bardzo prosty. Po prostu wkręcamy kołkami (znajdującymi się w zestawie) do betonu, kostki brukowej czy innego podłoża i podłączamy kabel zerowy Fazę i uziemienie. Maksymalna moc żarówki to 60 Wat(dla tradycyjnej żarówki, żarówki ledowe i energooszczędne pasują wszystkie, gdyż nie mają takiej mocy). Posiadamy w ofercie te same lampy wyposażone w czujnik ruchu.

Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją.

DANE TECHNICZNE:

Producent BETTERLIGHTING GERMANY GmbH
Materiał obudowa ze stali nierdzewnej INOX, poliwęglan
Opis Powierzchnia pokryta lakierem bezbarwnym, kwasoodporna oraz odporna na warunki atmosferyczne. Szklany klosz uszczelniony uszczelką z gumy silikonowej
Zasilanie

220-240V, 50 Hz

Źródło Światła E-27 ,MAX 60 WAT (pasują żarówki zwykłe, LED oraz energooszczędne)
Wymiary

•wysokość  100  cm

•średnica podstawy 11,8 cm 

•średnica górnej obudowy 21,5 cm

Kolor srebrny INOX
Stopień ochrony IP44
Certyfikaty TÜV/GS, CE, ROHS, BSCI
Gwarancja 2 lata

  

Podobne produkty