KINKIET Z CZUJNIKIEM RUCHU OSLO Zobacz większe

LAMPA KINKIET Z CZUJNIKIEM RUCHU OSLO

Nowe

99,90 zł

Kinkiet zewnętrzny OSLO z czujnikiem ruchu i czujnikiem zmierzchu, niemieckiej firmy Betterlighting, BTR / HiLight

Kinkiet ogrodowy jest wykonany z wyjątkowo trwałej, szlachetnej niemieckiej stali nierdzewnej. Ma kolor srebrny INOX, szkło - w odcieniu opal biały.

OSLO To lampa zewnętrzna o wysokiej jakości wykonania. Posiada klasę szczelności IP 44, świetnie nadaje się do podświetlania domu, garażu czy firmy. Wytrzymuje najsurowsze warunki atmosferyczne.

Lampa posiada wejście na żarówkę z gwintem E-27 - pasują do niej wszystkie rodzaje żarówek (zwykłe, LED oraz energooszczędne). Prosty montaż lampy (na kołki dołączone do zestawu), łatwa wymiana żarówek! Maksymalna moc żarówki to aż 40 Wat (dla tradycyjnej żarówki). Kinkiet zewnętrzny Oslo wyposażony jest w czujnik ruchu i zmierzchu. Możliwa regulacja czasu świecenia (od 7 s. do 5 min.) oraz natężenia od 0 do 2000 LUXÓw. Zasięg czujnika ruchu kinkietu wynosi 9 metrów (przy kącie łapania 120 stopni).

 Dane techniczne:

Producent BETTERLIGHTING GERMANY GmbH
Materiał obudowa ze stali nierdzewnej INOX, szkło
Opis Powierzchnia pokryta lakierem bezbarwnym, kwasoodporna oraz odporna na warunki atmosferyczne. Szklany klosz uszczelniony uszczelką z gumy silikonowej.
Zasilanie

220-240V, 50- 60 Hz

Źródło Światła E 27, max 40 WAT (pasują żarówki zwykłe, LED oraz energooszczędne)
Wymiary

•wysokość   30 cm

•głębokość  9 cm 

•szerokość  22 cm

Kolor srebrny
Stopień ochrony IP 44
Certyfikaty TÜV/GS, CE, ROHS, BSCI
Gwarancja 2 lata
Czujnik ruchu i zmierzchu Czujnik ruchu i zmierzchu  z możliwością regulacji czasu świecenia (od 7s. do 5min.) i regulacją natężenia zmierzchu, kąt widzenia czujki 120 stopni, max. odległość łapania 9 metrów.

  

Podobne produkty