LAMPA KINKIET ZEWNĘTRZNY CORDOBA Z CZUJNIKIEM RUCHU GU-10

Nowe

124,90 zł

LAMPA KINKIET ZEWNĘTRZNY OGRODOWY z CZUJNIKIEM RUCHU "CORDOBA" GU-10 MAX 35 WAT NIEMIECKIEJ FIRMY BETTERLIGHTING.

Kinkiet niemieckiej firmy Betterlighting wykonany jest z naprawdę trwałej niemieckiej stali nierdzewnej szlachetnej w kolorze srebrnym INOX i szkła wzmocnionego.

Dzięki najwyższej klasie szczelności IP65( dodatkowe gumowe uszczelki) świetnie nadaje się na zewnątrz do podświetlania naszych domów, garaży czy firm, wytrzymując nawet najgorsze warunki atmosferyczne. Lampa posiada wejście na żarówkę z gwintem GU-10 i pasują do niej wszystkie rodzaje żarówek(zwykłe, LED, oraz energooszczędne) Montaż lampy jak i wymiana żarówek jest bardzo prosty. Lampę montujemy na kołki Maksymalna moc na każdą z żarówek to 35 Wat (dla tradycyjnej żarówki,żarówki ledowe i energooszczędne pasują wszystkie, gdyż nie mają tak dużej mocy).

Kinkiet wyposażony jest w czujnik ruchu i zmierzchu. Możliwa jest regulacja czasu świecenia (od 7 sekund do 5 minut. Zasięg kinkietu to około 10 metrów, przy kącie łapania 110 stopni. Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją.

 Dane techniczne:

Producent BETTERLIGHTING GERMANY GmbH
Materiał obudowa ze stali nierdzewnej INOX, szkło
Opis Powierzchnia pokryta lakierem bezbarwnym, kwasoodporna oraz odporna na warunki atmosferyczne. Szklany klosz uszczelniony dodatkową uszczelką z gumy silikonowej
Zasilanie

220-240V, 

Źródło Światła 1 x GU-10, max 40 WAT na żarówkę
Wymiary

•wysokość  16,3 cm

•średnica  klosza Ø6,8 cm 

•szerokość podstawy 7,5 cm

•odległość od ściany 11 cm

Kolor srebrny INOX
Stopień ochrony IP65
Certyfikaty TÜV/GS, CE, ROHS, BSCI
Gwarancja 2 lata
Czujnik ruchu Czujnik ruchu z możliwością regulacji czasu świecenia (od 7s do 5min), kąt widzenia 110 stopni, max. odległość 10m

  

Podobne produkty